Rębak do gałęzi

Jeżeli posiadamy ogród, prowadzimy tartak, lub również zajmujemy się wyrębem drzew w lasach warto skorzystać z maszyn, jakie rozdrabniają pocięte drewno na jeszcze mniejsze kawałki.

Jeżeli możemy szybko posprzątać gałęzie w ogrodzie, lub również pozbyć się towarów powstających w związku z pracą stolarską należałoby postawić na nowoczesne rębaki. Urządzenia rozdrabniają wyroby na części o obwodzie kilku centymetrów.

Tak pocięte drewno zdoła być wykorzystane jako materiał energetyczny np. do ogrzewania pomieszczeń. Systemy zasilane spalinowo, jak również elektrycznie gwarantują doskonałą wydajność, oraz mobilność. Zdołamy podłączyć rozdrabniacz do ciągnika, aby szybciej a także sprawniej uporządkować gałęzie z drzew, lub również żywopłotów.

Dostawcy oferują trzy typy rozdrabniaczy. Oprócz rębaków bębnowych, zdołamy skorzystać z maszyn tarczowych, i śrubowych. Systemy przyśpieszają pracę, gwarantują niskie zużycie paliwa, oraz są bezproblemowe w użytku. Zdołają z nich korzystać również profesjonalni pracownicy tartaków jak również zakładów stolarskich, jak również prywatni klienci, którzy mogą uporządkować swoją działkę, lub również przydomowy ogródek.

Chcąc pozbyć się gałęzi po wycince lasów, lub również innego typu wyrobów należałoby już teraz zamówić jeden z modeli rozdrabniaczy. Przetworzone drewno będzie zdołało nam posłużyć jako materiał opałowy o wyśmienitych parametrach. Rębaki do drewna mają szerokie zastosowanie, działają na wysokich obrotach, gwarantują pełne bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac. Stacjonarne bądź mobilne dają śliczne możliwości.